Titulní strana » Fotky s grafickými úpravami » Makro (grafické úpravy) //galerie.mobilmania.cz/showphoto.php?photo=78894&cat=&ids=//galerie.mobilmania.cz/showphoto.php?photo=78877&cat=&ids=

Rychle na další fotografii: stiskněte na klávesnici šipku doprava, nebo doleva

---praskliny,šrámy,řezance,trhance,boláky a jiné radosti...

Thumbs Up! Wink
SDÍLET TWEETNOUT KOMENTÁŘE
13
Fotomobil: LG Nexus 5Autor: sluník
Datum: 7. 2. 2015Zobrazení: 1108×
« další ·
Dvojí metr... (sluník) - LG Nexus 5
Žízeň (liil) - Sony Ericsson Elm
---praskliny,šrámy,řezance,trhance,boláky a jiné radosti... (sluník) - LG Nexus 5
---souznění se zemí.... (sluník) - LG Nexus 5
---SHARK attack... (sluník) - LG Nexus 5
· další »

   Upozornit moderátory na tento příspěvek
hodnypaja
8. 2. 2015 08:43

To je marný, trochu mi tu začínají chybět lidi co je baví fotit, a co jsou ochotni pro fotku něco udělat. Tím něco myslím víc než jen cvak, prdnout rámeček a hurá na Mobilmanii.

   Upozornit moderátory na tento příspěvek
sluník
9. 2. 2015 12:16

Tak buď:
tento komentář IMHO je zcela mimo mísu,-
jeho autor ho psal v totální Depce,-
nefotil nikdy Makro s přídavnou sadou čoček,-
snaží se mně bezdůvodně naEE,
uznává jen své,-
je zima už dlouho,-
nebo nevím...nevím...neee Sad

   Upozornit moderátory na tento příspěvek
hodnypaja
9. 2. 2015 23:00

Sunnyboji depku nemám a makro jsem s N8 fotil pořád s přídavnou šošovkou, rozlobit tě nechci, jen bych rád aby jsi už vyplodil něco pěkněpěkného, je to jen můj názor, třeba se to někomu líbí. Uznávám vše co se mi líbí, ale ber to tak, že tomu moc nerozumím, jsem jen pouhý učeň mistrů :-)

   Upozornit moderátory na tento příspěvek
Marek.
10. 2. 2015 10:31

Sluníku, tvoje fotky jsou absolutně bez nápadu, bez sebemenší snahy a přemejšlení. Jak je možný, že si tohle neuvědomuješ? Na týhle fotografii neni v podstatě nic (tedy rozhodně nic zajímavého - to ale přece musíš vědět). Ta vinětace vpravo, ta ti taky vůbec nevadí? Nebo ji nevidíš? Ale předpokládám, že rozumné odezvy se nedočkám...budeš mě mít stejně jenom za blbce.

   Upozornit moderátory na tento příspěvek
mark129
10. 2. 2015 12:29

nic :-( ani nazev to nezachrani :-)

   Upozornit moderátory na tento příspěvek
sluník
10. 2. 2015 18:09

po prohlédnutí tvých fotek Marku mi prosím tě řekni jaký v nich máš ty nápad,snahu a přemejšlení,-když už to tak jasně vidíš u mých !!! To bych velice rád slyšel !!!
Vono kecat kritizovat a poučovat,-....tak na to jsme my Češi fakt světoví odborníci!!! Sad Sad Sad ale to je zbytečný.....

   Upozornit moderátory na tento příspěvek
Marek.
10. 2. 2015 23:44

Neříkám, že mám kdovíjak skvělý fotky (a pochopitelně je i ty, stejně jako kdokoliv jiný, můžeš kritizovat). S tím nápadem jsem to nemyslel tak, že musíš nutně vyfotit něco originálního, nebo originálním způsobem (což ty bezpochyby děláš). Myslel jsem to tak, že prostě popřemýšlím, jestli to co chci vyfotit opravdu za vyfocení stojí. No a když usoudím, že onen objekt je adept na fotografii, tak než zběsile cvaknu, pokusím se ho nějak co nejlépe zakomponovat...popřípadě - třeba bude zítra (nebo jindy, až půjdu kolem) lepší světlo? atd..No a nakonec se v počítači snažím z fotky vytáhnout maximum (ořez, doostření, saturace, kontrast atd..). A to je ten nápad, snaha a přemýšlení (byť zde rozebrány v jiném pořadí). Odpověz si sám, jestli to máš stejně.

   Upozornit moderátory na tento příspěvek
sluník
11. 2. 2015 12:13

to Marek.
Já si naopak myslím-vím,-že valnou většinu věcí je třeba vyfotit v ten daný okamžik.(pro mne toť. HLAVNÍ smysl fotografie).Následné tech.úpravy nějak extrémně neřeším.Syrovost a myšlenka je pro mne u fotek daleko důležitější než následná tech.kvalita...
No a k tomu přemětu:-?? IMHO Všechno stojí za vyfocení....
Krajinky mašinky lidičky myšičky i lžičky drobečky...
HOWGH.
Přeji ti pěkný den plný Dobrého Světla... Wink Thumbs Up!

   Upozornit moderátory na tento příspěvek
Marek.
11. 2. 2015 12:58

To platí v případě, že se ti naskytne neopakovatelný pohled, který bude za několik okamžiků pryč - tam není čas na nějaké velké přemýšlení. Ovšem i v tomto případě nevidím důvod, proč následně v PC nevylepšit to, co se dá. Ale když budu fotit zátku od piva v umělém osvětlení, mám třeba i (a to je možná přehnaný) spoustu hodin na přemýšlení o tom, jak ji vyfotit, aby byl výsledek co nejlepší. A když z nenadání vypadne proud? Časem ho znovu nahodí a pohled bude stejný - minimálně na výsledné fotografii. A ano, máš pravdu s tím, že všechno stojí za vyfocení..ale ne pro jednoho, v jeden okamžik (teď by mě nenapadlo vyfotit drobek, ale třeba jednou dostanu nápad na skvělou fotografii s drobkem...).
I tobě pěkný den!

   Upozornit moderátory na tento příspěvek
sluník
11. 2. 2015 13:55

já jen doufám,-že ti došlo(dojde) jak jsem to myslel....
tak nějak líp to dovysvětlit neumím....
Tož tak....
Smile!

   Upozornit moderátory na tento příspěvek
MetynLubiJoint
11. 2. 2015 14:31

škaredé foto a klaciský alibismus, tady je hodnocení už spíš jako možnost kopnout do ležícího..., sluník mám to sice z eurofotbalu, ale hodí se to i sem, patří skutečný obdiv tvému žokeji, naučil tě nejen číst ale i psát a dokonce fotit, sice mohl v tom učení fotit trošku pokračovat, ale i tak je to od koně výkon, za nějž bych ti do stáje donesl i cukřík, kdybych věděl kde stájíš.

   Upozornit moderátory na tento příspěvek
janbohac
11. 2. 2015 17:31

...já bych k tomuto připsal jen něco mírně off topic - mně se fotky uživatele Marek. velmi líbí, mají atmosféru a je mi sympatické, že fotil mobilem značky Huawei. Myslím si, že je škoda, že již více než rok tuto galerii další svou fotkou neobohatil. (I přes veškerou snahu to zní víc podlézavě,než bych chtěl, ale není to až tak míněno...) Smile

   Upozornit moderátory na tento příspěvek
sluník
11. 2. 2015 18:35

Thumbs Up! až tak o.t. to přeci není..... Wink